Canon Pixma ts5350 tusz, kompletny poradnik przedzakupowy

przez |

canon pixma ts5350 tuszDrukarka Canon Pixma ts5350 jest to drukarka wielofunkcyjna, która zastępuje model pixma 5150. Posiada wiele funkcji sprzętowych co jej poprzedniczka. Jednakże zupełnie zmienia swój wygląd. Urządzenie to jest dostępne zarówno w czarnej, jak i białej wersji. Z czasem mają poprawić się na rynku również drukarki Canon Pixma ts5350 w wersji różowej i zielonej. Canon pixma ts53 50 tusz to bardziej ekonomiczna opcja o równie wysokiej wydajności.

Tusz do drukarki Canon Pixma ts5350, właściwości

Canon Pixma ts5350 to drukarka, która posiada wyświetlacz o przekątnej 3,7 cm i jest on monochromatyczny i kolorowy. Jednocześnie wyświetlacz ten posiada lepszy kontrast niż popularny w drukarkach wyświetlacz LCD. Na drukarce zostały umieszczone przyciski nawigacyjne, które pozwalają nawigować drukarką w czasie jej pracy.

Podajnik papieru to szufladka, która pomieści aż 100 arkuszy. Można załadować papier zarówno w formacie A4, jak i A5 i umożliwia drukowanie dwustronne. Drukarka Canon Pixma ts5350 to także możliwość drukowania na grubym papierze i papierze błyszczącym. We wszystkich popularnych formatach od A4 do 8,9 x 8,9 cm. Funkcją, która zasługuje na uwagę, jest to, że drukarka sama potrafi rozpoznać rozmiar włożonego papieru. Jednak trzeba nadzorować czy zawsze udaje się odczytać rozmiar prawidłowo.

Canon Pixma ts5350 tusze, wszystko, co musisz wiedzieć

Canon pixma ts5350 tusz to wybór, którego nie pożałujemy. Tusz ten charakteryzuje się wysoką wydajnością i nieskazitelnym oddaniem koloru. Jednakże w przypadku gdy drukarka nie jest używana często, warto zainwestować w produkt pasujący do naszej drukarki, a więc Canon pixma ts5350 tusze zamienniki – sprawdź na stronie: Drukuj24.pl/canon-pixma-ts5350-tusz

Pozwolą one zaoszczędzić większość pieniędzy. Unikniemy też przykrych sytuacji, kiedy kupując oryginalny tusz i nie użytkując go, zobaczymy, że po czasie wyschnie i nie będzie się do niczego nadawał. Kompatybilne wkłady atramentowe pozwalają zaoszczędzić niekiedy nawet do 70% ceny w porównaniu do oryginalnych tuszy.

Czytaj także:  Zmywarka nie pobiera wody – sprawdź przyczynę!